Aktuálně

Jednoduchý, ale výkonný traktor Kubota EK1-261

Jednoduchý, ale výkonný traktor Kubota EK1-261

Předání BISO Rohovce – zima 2023

V zimě 2023 jsme na středisku BISO Rohovce předali zákazníkovi tento kompaktní, ale zároveň ve své řade velmi výkonný traktor Kubota EK1-261.

Kubota představuje nové traktory M5002 Narrow Series

Kubota představuje nové traktory M5002 Narrow Series

Jsou výkonnější, pohodlnější a bezpečnější

Společnost Kubota představuje novou řadu traktorů Kubota M5002 Narrow, která je nejlepší odpovědí na potřeby moderních producentů plodin s vysokou přidanou hodnotou. Tato nová řada byla navržena speciálně pro práci ve vinohradech, ovocných sadech a také pro další účely, které vyžadují použití úzkých, nízkoprofilových traktorů. Řada Kubota M5002 Narrow vyniká vynikajícími technickými parametry a vysokým výkonem v náročných pracovních podmínkách, při neustálém provozu a zároveň nabízí řidičům větší komfort a snadnější používání.

Kompaktní elektrický traktor Kubota LXe-261

Kompaktní elektrický traktor Kubota LXe-261

Uveden na evropské trhy

Kubota Corporation s potěšením oznamuje, že bude prvním japonským výrobcem, který uvede na trh elektrické traktory. Bude nabízet omezený počet kompaktních elektrických traktorů Kubota LXe-261 v Evropě, která aktivně usiluje o uhlíkovou neutralitu. Traktor Kubota LXe-261 bude k dispozici k dlouhodobému pronájmu pro místní samosprávy v Evropě od dubna 2023.

Kubota M5-101 Narrow u zákazníka

Kubota M5-101 Narrow u zákazníka

Predanie stroja - BISO Hurbanovo

V uplynulých dňoch sme odovzdali zákazníkovi do užívania prvú tohtoročnú Kubotu M5-101 Narrow do sadov šťastnému majiteľovi. Bude využívaná na všetky hlavné práce okolo sadu. Zákazník si vybral práve Kubotu v tomto prevedení pre spoľahlivosť zo zárukou 5 rokov a svetlú výšku traktora. Následne bude mať ešte domontované predné hydraulické ramená.

Traktor Kubota M5 Narrow

Traktor Kubota M5 Narrow

SPRÁVNA ALTERNATÍVA V TÝCHTO ČASOCH

Vysoko produktívne profesionálne stroje Kubota pre náročných vinárov a ovocinárov. Kompaktné úzke traktory zapôsobia vo viniciach a sadoch maximálnou pružnosťou, všestrannosťou a impozantným výkonom. Využite Kubota kvality a dosiahnite najlepšie výsledky pri akýchkoľvek podmienkach.