Kompaktní elektrický traktor Kubota LXe-261

Uveden na evropské trhy

Kompaktní elektrický traktor Kubota LXe-261
autor: Editor 2 publikováno: 27.1.2023

Kubota Corporation s potěšením oznamuje, že bude prvním japonským výrobcem, který uvede na trh elektrické traktory. Bude nabízet omezený počet kompaktních elektrických traktorů Kubota LXe-261 v Evropě, která aktivně usiluje o uhlíkovou neutralitu. Traktor Kubota LXe-261 bude k dispozici k dlouhodobému pronájmu pro místní samosprávy v Evropě od dubna 2023.

Elektrický traktor Kubota LXe je ideální volbou pro městské oblasti. Tento malý, lehký traktor poskytuje řešení ekologických, sociálních a ekonomických výzev. Tento elektrický traktor je snadno ovladatelný, což dává uživatelům jistou flexibilitu, aby se dostali do menších, užších a nepravidelně tvarovaných prostor.

Elektrický traktor Kubota LXe kombinuje nynější potřeby a pracuje na péči o městské zelené plochy zcela bez emisí.

Rychle nabíjecí baterie Kubota

Díky svému revolučnímu elektromotoru může traktor Kubota LXe pracovat kdekoli a plnit každodenní úkoly. Díky systému rychlého nabíjení jej není třeba přerušovat kvůli nabíjení ani jej vyměňovat za jiné vozidlo, když se mu vybije baterie. Elektrický traktor Kubota LXe vydrží pracovat 4 hodiny na jedno nabití, během oběda se dobije a odpoledne se vrátí a dokončí práci.

Traktor Kubota LXe v sobě ukrývá spoustu výkonu. Jeho kompaktní velikost umožňuje efektivní práci i v oblastech, které jsou nízké a úzké. Traktor je také v souladu s evropskými silničními předpisy, takže je schopen jezdit po komunikacích a veřejných ulicích.

Kompaktní elektrický traktor Kubota LXe-261 je osazen elektromotorem o výkonu 26 koní (19,1 kw). Baterie jsou Lithium-iontové. K dispozici bude od dubna 2023.

Máte zájem o cenovou nabídku stroje KUBOTA? Neváhejte nás kontaktovat!

Václav Štursa ml.
kontaktní telefon: +420 606 183 360
email: vaclav.stursa@biso.eu

BISO E-SHOP (bisoeshop.eu)

Další zajímavé články:KUBOTA V NAŠEM PORTFÓLIU
Na základě dohody s dovozcem strojů KUBOTA společností ŠUPA TECHNIKA jsme získali zastoupení této značky pro naše regiony jako autorizovaný partner pro servis, dodávky náhradních dílů...

Pokračování zde.ND KUBOTA V SYSTÉMU BISO
K prodeji stroje patří neodmyslitelně nejen servis, ale také dodávky náhradních dílů. Náš tým prodejců náhradních dílů již plně pracuje na zajištění rychlých a kvalitních dodávek originálních náhradních...

Pokračování zde.


KUBOTA M5 (95 A 115 KONÍ)
Hledáte-li traktor o výkonu 95 – 115 koní standardních rozměrů a ve specifikaci, která je dlouhá léta neprodávanější na slovenském trhu je řada M5 to co potřebujete. Jsou to standardní kolové traktory...

Pokračování zde.