LaCruz - osvedčená kvalita do vinohradov

Návšteva výroby - LaCruz - Taliansko - od roku 2006

LaCruz - osvedčená kvalita do vinohradov
autor: vomela publikováno: 25.1.2023

Po úspešnom uvedení značky LaCruz na českom a slovenskom trhu s množstvom spokojných zákazníkov, sme sa rozhodli v roku 2022 navštíviť nášho partnera spoločnosť LaCruz priamo vo výrobnej hale. LaCruz sa špecializuje na výrobu príslušenstva a náhradných dielov pre nástroje a kombajny do vinohradov.

Spoločnosť LaCruz založil v roku 2006 pán Andrea Cruzzolin. Celá výroba prebieha vo výrobnej fabrike, ktorá sídli na severe Talianska neďaleko mesta Benátky. Už od založenia sa spoločnosť stala dôležitou súčasťou vinárskeho sektoru, keďže v okolí fabriky je pestovanie vinnej révy tradíciou, čo prispelo aj k rýchlemu vývoju a dobrým podmienkam testovania produktov v tejto oblasti.


Sídlo spoločnosti na severe Talianska

Vo výrobnej hale pracuje okolo 20 vyškolených ľudí a aktuálne stavá spoločnosť novú halu, kam sa bude celá výroba sťahovať. V rámci výrobnej haly má LaCruz k dispozícií aj veľké skladovacie priestory, ktoré umožňujú držať na sklade veľké množstvo dielov a príslušenstva. Vďaka skladovým zásobám si vie spoločnosť udržať rýchlosť distribúcie aj počas sezóny, čo je pre mnohých zákazníkov kľúčové, aby stihli všetky agrotechnické termíny včas a vyhli sa prípadným stratám vzniknutým za meškanie dodávok.


Prvý zľava pán Václav Štursa ml. - obchodný zástupca BISO Schrattenecker, druhá zľava pani Lisa Negretto - členka obchodného tímu spoločnosti LaCruz, druhá zprava pani Martina Pascon - členka obchodného tímu spoločnosti LaCruz a prvý zprava pán Andrea Cruzzolin - majiteľ spoločnosti LaCruz na prehliadke výrobnej haly


Spoločnosť ponúka zákazníkom v regióne aj služby repasovania zberačov hrozna, konkrétne na tejto fotke ťahaný zberač hrozna Gregoire v priebehu repasu

Každý rok predstavuje spoločnosť desiatky inovatívnych produktov tak, aby spĺňali aj tie najprísnejšie kritériá zákazníkov. Zakladateľ spoločnosti pán Andrea Cruzzolin je stále odhodlaný viesť vývojárske oddelenie, pretože trendy v pestovaní vinnej révy sa z roka na rok menia a spoločnosť musí neustále vyvíjať a skúšať nové produkty a používané materiály, aby boli v súlade so stále náročnejšími požiadavkami na trhu.


Separátor LaCruz CleanGrape


Rôzne varianty prstových plečiek

LaCruz sa špecializuje na výrobu príslušnestva na vyväzovanie a strihanie vinohradov, príslušenstva pre záhradníctvo a škôlky, náhradných dielov do kombajnov na hrozno a do elektrických nástrojov používaných vo vinohradoch, ale aj mnoho ďalšieho príslušenstva potrebného pri pestovaní vinnej révy.


Patentované vytrásacie tyče do zberačov hrozna

Sme veľmi radi, že sme mohli navštíviť výrobnú halu spoločnosti a prebrať nové technické riešenia a aktuálne trendy v sektore pestovania vinnej révy. Pevne veríme, že naša úspešná spolupráca bude aj naďalej pokračovať v nastavenom tempe, a že budeme spoločne tešiť množstvo spokojných zákazníkov na našom trhu.

 

Doporučujeme si prehliadnuť zaujímavé fotografie priamo z výroby v galérii tohto článku.
Za zhliadnutie stojí aj video, ktoré nájdete na konci článku.

 

Pre cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať!

Centrála: Václav Štursa ml., +420 606 183 360, info@biso.eu

 

Zaujímavé produkty v našej ponuke od značky LaCruz:


KOMPLETNÁ PONUKA
Vyväzovanie a strihanie vinohradov 
Príslušenstvo pre záhradníctvo a škôlky
Náhradné diely do kombajnov na hrozno a do elektrických nástrojov

Kompletná ponuka tu.


Náhradné diely do zberačov hrozna
Separátory, lapače, vynášacie pásy, vytrásacie tyče, ložiská, tesnenia, modifikačné súpravy a mnoho ďalšieho. Viac informácií o týchto produktoch nájdete na odkaze...

Pokračovanie tu.


Príslušenstvo pre elektrické viazacie kliešte a nožnice 
Batérie, náhradné čepele, viazacie drôty, viazacie hadičky a mnoho ďalšieho. Viac informácií o týchto produktoch nájdete na odkaze...

Pokračovanie tu.


Príslušenstvo na vyväzovanie
Viac informácií o týchto produktoch nájdete na odkaze...

Pokračovanie tu.


Okopávacie a výkyvné sekcie, plečky
Viac informácií o týchto produktoch nájdete na odkaze...

Pokračovanie tu.


Vyorávače koreňov
Viac informácií o týchto produktoch nájdete na odkaze...

Pokračovanie tu.


UV Boosting - ochrana vinnej révy pomocou UV žiarenia
Viac informácií o týchto produktoch nájdete na odkaze...

Pokračovanie tu.